O Firmie

Nasza firma, jako jedyna w Europie, zajmuje się produkcją w pełni zgrzewanych torebek klockowych z polipropylenu i celulozy.

Produkcja torebek jest oparta na wypracowanej przez nas, wyjątkowej technologii. Nie posiadają one usztywniających kartoników, ani klejonego dna kopertowego.

Od 2013 roku

Wieloletnie praca nad hermetyczną wersją popularnego na zachodzie worka z dnem kopertowym, zwanego block bottom bag, doprowadziła nas w 2013 roku do zakończenia prac nad autorską linią produkcyjną. Dziś produkujemy milion torebek klockowych miesięcznie w kilkudziesięciu rozmiarach dla klientów na całym świecie. Naszą marką jest 100% powtarzalność, dokładność wymiarów a także możliwość dostosowania się do potrzeb klienta. Pracujemy także na folii celulozowej, rozkładającej się po 180 dniach w warunkach kompostowalnych. Produkujemy także barierowe worki z dnem klockowym w laminacie z aluminium z drukiem nawierzchniowym jak i laminowanym.

Torebka klockowa

Zapytaj o dostępne rozmiary torebek na stanie magazynowym.

Podaj wymiary i ilości. Podaj interesujący Cię czas realizacji. Jeśli tego nie mamy dziś, wyprodukujemy to w terminie do 21 dni.